+48 602 745 347 studio@fitbreak.pl

Twoja przerwa na trening!

O Nas

FitBreak to pierwsze w Łodzi studio treningu personalnego metodą EMS. Powstało w wyniku zamiłowania do zdrowego stylu życia oraz pasji do sportu. Jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania. Chcemy żyć szybko, być fit i sexy, brać z życia garściami. Jesteśmy tu dla najbardziej wymagających klientów, dla których ważne ponad wszystko jest poczucie wyjątkowości i indywidualizmu. Przekonaj się, że trening może być wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich zmysłów. Zapomnij o nudnych, długich treningach i przytłaczającej atmosferze klubów fitness. W FitBreak ty jesteś w centrum uwagi… wejdź do naszego świata… świata spełnionych oczekiwań. FitBreak twoja przerwa na trening!

Czym jest trening EMS?

EMS (electrical muscle stimulation) to elektrostymulacja mięśni, która stosowana jest z powodzeniem w sporcie oraz fizjoterapii. EMS wykorzystywana jest przez NASA i amerykańską armię. Z treningów EMS korzystają piłkarze np. Realu Madryt oraz znani sportowcy, tacy jak bokserzy bracia Klitschko. Metoda ta jest najbardziej popularna w klubach fitness w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić, zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia Miha Bodytec. Taki impuls wywołuje kontrolowany skurcz mięśni z pominięciem części lub całego układu nerwowego odpowiedzialnego za skurcz podczas tradycyjnego treningu. Im więcej kontrolowanych skurczów, tym większe i silniejsze mięśnie. Pobudzane są nawet mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach naszego ciała.

Obejrzyj film – wejdź do świata EMS


Zalety

Elektrostymulacja

EMS to elektrostymulacja mięśni za pomocą impulsów elektrycznych.
}

Czas

Trenujesz tylko 27 minut, ponieważ wszystkie mięśnie pracują jednocześnie, a impuls elektryczny dociera bezpośrednio do mięśnia.

Łagodzenie bólu pleców

Metoda EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko trenowane mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy.

Kontrola wagi

Elektrosymulacja przyspiesza Twój metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową dzięki czemu jesteś w stanie łatwiej kontrolować wagę ciała.

Ochrona stawów

Podczas treningu EMS nie występują przeciążenia działające na stawy, gdyż nie używamy żadnych zewnętrznych obciążeń.

Rehabilitacja

Treningi EMS pomagają w szybszym powrocie do pełnej sprawności po kontuzji.

Sport

Szybciej, wyżej, lepiej – jednoczesna stymulacja aż 8 grup mięśniowych to gwarantowana poprawa osiągnięć sportowych.

Efekty

Efekty są widoczne już po 4-6 treningach. Tylko 30 minut 2x w tygodniu wystarczy, by usiągnąć upragniony efekt.

Samopoczucie

Trening 30 minut to nie tylko praca nad ciałem, ale także nad dobrym samopoczuciem.

Sprzęt

MIHA BODYTEC

Sposób działania urządzenia miha bodytec jest rewolucyjny: Impulsy elektryczne stymulują jednocześnie agonistów i antagonistów oraz głęboko położone mięśnie. Dzięki temu można szybko i efektywnie trenować zarówno ukierunkowane grupy mięśni, jak i całe ciało. Efekty są widoczne i zauważalne w najkrótszym możliwym czasie. miha bodytec to aparat treningowy ogólnego zastosowania, przeznaczony do różnych obszarów zastosowań

INNOWACJA I TRADYCJA

Założona w 2007 roku, miha bodytec GmbH ma swoje korzenie w miha Maschinen GmbH, która opracowuje i produkuje innowacyjne produkty dla sportu i branży medycznej od ponad 40 lat. Od maja 2009, centrala miha bodytec GmbH mieści się w Augsburgu w Niemczech.

TYLKO TO CO NAJLEPSZE DLA NASZYCH KLENTOW

Urządzenie miha bodytec produkowane jest w Niemczech i spełnia bardzo wysokie wymagania jakościowe. Wszystkie nasze programy oparte są na faktach naukowych i badaniach przeprowadzonych przez Sportowe Uniwersytety oraz ukierunkowane są na najwyższe możliwe korzyści dla klientów i największą łatwość obsługi.

Cennik usług

Pierwszy trening 59 ZŁ  jeśli wrzucisz zdjęcie z treningu na FB i polubisz nasz profil

TRENING JEDNORAZOWY –  119ZŁ

PAKIET 4 TRENINGÓW –  449ZŁ

PAKIET 8 TRENINGÓW –  899ZŁ

PAKIET 12 TRENINGÓW –  1199ZŁ

Pakiety 4 i 8 treningów ważne są 30 dni, pakiet 12 treningów ważne 60 dni.

Strój treningowy niezbędny do treningu: kupno 125 zł wynajęcie jednorazowe 10 zł.

Zapewniamy też możliwość zakupu (30 zł) lub wynajęcia (10zł) ręcznika.

Dane kontaktowe i mapa dojazdu

logo   OFF Piotrkowska Piotrkowska 138/140 studio@fitbreak.pl +48 123 456 789

logo

 

OFF Piotrkowska

Piotrkowska 138/140 studio@fitbreak.pl +48 602 745 347